Foto Video

Do Plzně přijel nový Evoque

Náš partner poprvé v České republice představil nejnovější Range Rover

středa 13. února 20:22

Partner článku – Autosalon Dajbych


     Minulý týden proběhlo v showroomech našeho partnera Autosalonu Dajbych představení zcela nového vozu Range Rover Evoque.
     Šlo o první představení vozu v ČR,do prodejte pak půjde na konci března.
     Součástí akce byla soutěž o speciální edici hodinek Zenith Range Rover. Akci doprovodila plzeňská kapela St. Johny, moderátorem večera byl Vilém Dubnička.
     Celkem akci navštívilo přes 110 lidí, navštívil jí i ambasador značky Land Rover, známý herec Hynek Čermák.

Více o Range Rover Evoque:

DOKONALÁ ROVNOVÁHA TECHNOLOGIÍ A LUXUSU

     Nová generace modelu Evoque je doma jak ve městě, tak na horách. Range Rover Evoque coby zakladatel segmentu luxusních kompaktních SUV získal více než 217 mezinárodních ocenění a po celém světě bylo prodáno téměř 800 tisíc exemplářů.
     Cíl druhé generace vozu je tudíž nasnadě: překonat úspěšnost svého předchůdce. Nová generace tohoto modelu představuje sofistikovanou evoluci původního originálu. Novinka byla navržena a zkonstruována v Británii, kde se bude také vyrábět. 

DESIGN

     Pokračování designové filozofie s výrazným profilem připomínajícím kupé. Proporce se podílejí na dramatické siluetě Evoque.
     Sebevědomý vzhled se projevuje i v interiéru. Pozornost věnovaná detailům byla vždy základem přístupu k interiéru těchto vozů. Jednoduché, elegantní linie ladí s moderními materiály a vytváření příjemné prostředí. Čisté povrchy a pečlivě vybrané prémiové materiály dotvářejí nesmírně kultivovaný, atraktivní interiér. Rovněž vnitřní prostor včetně kufru narostl.

TECHNOLOGIE

     Intuitivní, inovativní technologie Range Rover Evoque zahrnují systém Touch Pro Duo1, interaktivní displej řidiče s úhlopříčkou 12,3", průhledový displej a audiosystém Meridian™. Jednou z novinek je vnitřní zpětné zrcátko Clearsight, které poskytuje pohled za vůz bez ohledu na spolucestující či zavazadla vzadu.

SCHOPNOSTI

     Schopnosti při jízdě na silnici i v terénu v kombinaci s odolností vůči jakémukoli počasí zaručují v kompaktním SUV suverénní a bezpečnou jízdu bez ohledu na panující podmínky. Novinkou je zobrazení povrchu ClearSight Ground View, které umožňuje dívat se „skrze kapotu", což se hodí jak při stísněném parkování, tak v terénu. Samozřejmostí je automatický systém Terrain Response 2.

MOTORY

      Zážehové i vznětové motory Ingenium zajišťují silnou a zároveň čistou a hospodárnou jízdu. K té přispívá aktivně řízený pohon všech kol i konfigurovatelné jízdní režimy. Motory jsou standardně ve variantě mild-hybrid. Tzn. že disponují chytrým nabíjením akumulátoru, které využívá kinetickou energii při brzdění. Tu pak používají pro lepší akceleraci. Zároveň tím přináší asi 5% úsporu paliva.


 


Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.