Foto

Vážná nehoda zcela zablokovala dálnici D5

Do převráceného vozu ve vysoké rychlosti narazil další

17. června 2021 09:00 , aktualizace 10:52

Dálnice Nehody Záchranáři

Partner článku – Klimahome

     Dnes ráno před čtvrtou hodinou došlo na 53. kilometru dálnice D5 u Holoubkova ve směru z Prahy na Plzeň k dopravní nehodě dvou osobních vozů. Podle informací z místa došlo nejprve k havárii vozu Volkswagen, který se převrátil na střechu a následně do něj ještě ve vysoké rychlosti narazil vůz Škoda Rapid. "Ve voze Volkswagen cestoval řidič narozený v roce 2001, ve Škodě Rapid žena narozená v roce 1977," uvedla tisková mluvčí policie.

     Na místo vyrazily všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události, dálnice byla v úseku nehody uzavřena a byla provedena protipožární opatření. Oba zraněné řidiče si do péče převzali záchranáři. "Z místa jsme transportovali muže narozeného v roce 2001 s těžkým poraněním do Fakultní nemocnice Lochotín a ženu narozenou v roce 1977 se středně těžkým poraněním do nemocnice Rokycany," uvedli záchranáři.

     Hasiči zlikvidovali uniklé provozní kapaliny, policisté u řidičky vozu Škoda vyloučili požití alkoholu dechovou zkouškou, u muže vzhledem ke zranění nebylo provedení dechové zkoušky možné a byl nařízen odběr krve.
     Veškeré okolnosti nehody jsou předmětem dalšího šetření, dálnice byla jedním pruhem zprůjezdněna před šestou hodinou ráno.

Foto Hasiči

 
Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.