Foto

Do zdi u rodinného domu havaroval s cisternou

Druhá havárie nákladního vozu do plotu budovy během pár hodin

středa 7. dubna 13:54 , aktualizace 13:56

Nehody

Partner článku – Mraknet

      Již dopoledne jsme informovali o havárii nákladního automobilu na zahradu rodinného domu v Klenčí pod Čerchovem, ke které došlo v noci na dnešek.

S nákladním vozem se převrátil na zahradu

S nákladním vozem se převrátil na zahradu

07. 04. 2021, 11:24, aktualizace 07. 04. 2021, 13:55

Kvůli hrozbě poškození plynové přípojky na místo krom hasičů musel vyjet i pracovník plynáren

     Jen o něco později, před půl dvanáctou došlo v Nalžovech v Nalžovských Horách na Klatovsku podobným způsobem k havárii cisterny s mlékem do zdi u rodinného domu. "Dvaatřicetiletý muž z obce na Stodsku řídil jízdní soupravu složenou z nákladního vozidla Volvo a návěsu ve směru od Horažďovic na Klatovy, v levotočivé zatáčce nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu komunikace a vjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do betonového oplocení u domu i dopravního značení," popsala tisková mluvčí policie. K zajištění místa události vyjeli k havarovanému vozu hasiči.
     Ani při této nehodě nedošlo naštěstí ke zranění osob a požití alkoholu u řidiče vyloučili policisté pomocí dechové zkoušky. I v tomto případě ale odhadnutá škoda přesáhla dvě stě tisíc korun.
     K proražení pláště cisterny nedošlo a protože souprava neblokovala provoz na komunikaci ani nijak neohrožovala okolí, provedla vyproštění vozidla nad ránem soukromá firma.


 


      

 

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.