Aktuálně Foto

Jednadvacetiletého Dominika P. zavraždili

Chlapec, po kterém jsme včera zveřejnili pátrání, byl v noci nalezen mrtev

25. ledna 2018 14:01 , aktualizace středa 21. února 18:55

      Včera jsme na žádost policistů zveřejnili pátrání po teprve jednadvacetiletém Dominiku P. z Mladoboleslavska a uvedli, že mladíka zřejmě unesli a je v ohrožení života. Tato informace se bohužel potvrdila a mladíka skutečně zavraždili.

     Tělo chlapce, po kterém jsme včera zveřejnili pátrání, bylo nalezeno v opuštěném objektu na Karlovarsku v noci na dnešek a policie u Mladé Boleslavi zadržela podezřelého 46letého muže. Pitva následně potvrdila, že Dominik byl zavražděn a kriminalisté zahájili trestní stíhání zadrženého muže pro zvlášť závažný zločin vraždy.

    V tomto objektu bylo tělo mladíka nalezeno:

Včera jsme psali

     "Pátráme po muži, který muže být v ohrožení života," uvádějí policisté a žádají veřejnost o pomoc při pátrání po muže na fotografii.

     Kriminalisté a desítky policistů v terénu pátrají po jednadvacetiletém Dominiku P. z Mladoboleslavska, který v pondělí 22. ledna v době kolem 20:00 hodiny odjel z místa trvalého bydliště v Luštěnicích jako spolujezdec v osobním vozidle Renault Megane černé barvy, registrační značky 4L8 5246, které řídil šestačtyřicetiletý muž.
     S uvedeným vozidlem mohli být oba muži viděni v době od 21:00 do 24:00 hodin na trase mezi okresy Mladá Boleslav a Karlovy Vary, případně přímo ve městě Karlovy Vary.
     "Na základě aktuálních poznatků nelze vyloučit, že by pohřešovaný mohl být omezen na osobní svobodě, popřípadě v ohrožení života."  

Dominik P.

Datum narození ...1996
Pátrání vyhlášeno 23.1.2018
Bydliště - okres Mladá Boleslav
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 170 cm
Zdánlivé stáří 21 až 23 let

     Pohřešovaný muž je asi 170 cm vysoký, štíhlé postavy, má černé krátké vlasy a modré oči. Při odchodu byl oblečen do starší modré bundy, černých tepláků a červených sportovních bot.
      "Žádáme občany, kteří mají jakékoliv informace o tom, kde se Dominik vyskytoval v době od cca. 20:00 hodiny dne 22. ledna tohoto roku do současné doby, aby  policisty neprodleně informovali na telefonní linku 158 či nejbližší policejní služebnu. Za poskytnuté informace děkujeme," dokončila mluvčí policie mimořádnou pátrací relaci.