Foto

Auto proletělo zdí jako meteorit, odrazilo se a letělo dál

Neznámý řidič z místa utekl, policisté po něm intenzivně pátrají

23. října 2020 07:53 , aktualizace 09:17

Nehody

Partner článku – Prestol Holding

     Včera kolem půl osmé večer došlo v Semošicích k velmi vážné dopravní nehodě. Zatím neznámý řidič jedoucí s vozidlem tovární značky Fiat Stilo ve směru od obce Horšovský Týn nepřizpůsobil rychlost povaze a stavu vozovky a při průjezdu pravotočivou zatáčkou přejel do protisměru, kde dostal smyk.
     Vozidlo vyletělo mimo komunikaci, kde prorazilo zděnou zeď domu, poté se odrazilo do prostoru mezi jiným domem a krajnicí, kde se převrátilo a nakonec zůstalo ležet na střeše ve vjezdu do dalšího domu. Řidič po dopravní nehodě z místa utekl a pak odjel v jiném autě směrem na obec Křenovy.
     K nehodě jako první vyjížděli hasiči z Horšovského Týna, protože podle prvních informací se mělo jednat i o požár vozu. To se však na místě nepotvrdilo, takže hasiči provedli protipožární opatření a po dohodě s velitelem zásahu se horšovskotýnská jednotka vrátila na svoji základnu. Na místě dále zasahovali hasiči z HZS Staňkov.
     Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích, zjišťují totožnost neznámého řidiče a samozřejmě po něm pátrají. 

Foto PČR a HZS

 Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost