Foto

Drama na střeše Fakultní nemocnice

Pohotový muž v včera na Lochotíně zachránil pacientce život

pátek 14. února 20:30 , aktualizace 20:31

Sebevraždy Záchrana života

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Velice duchapřítomně a pohotově se včera kolem půl třetí odpoledne zachoval muž provádějící u jedné z budov v areálu Fakultní nemocnice Lochotín revizi vzduchotechniky.
     Co se v nemocnici dělo, nám popsala mluvčí policie. Muž si z prostoru před vchodem do budovy všiml ženy stojící na okraji střechy, a protože pojal důvodnou obavu, že by mohla chtít skokem z výšky ukončit svůj život, vyrazil jí okamžitě na pomoc.
     Cestou na střechu navíc o situaci telefonicky informoval policii, která na místo vyslala několik hlídek a do nemocnice byla vyslána i jednotka hasičů, jejichž zásah však nakonec nebylo potřeba.
     Muži se podařilo se na střechu dostat včas a plačící ženu ve špatném psychickém stavu z okraje střechy odvést do bezpečného prostoru, kde s ní vyčkal příjezdu policistů.
     "Když policisté vstoupili na střechu budovy, nalezli zde muže narozeného v roce 1986, který uklidňoval na zemi sedící ženu," dokončila tisková mluvčí policie s tím, že žena uvedla, že je pacientkou nemocnice. Na místo byla přivolána záchranná služba a společně s její posádkou pak policisté ženu doprovodili zpět na oddělení, kde byla předána do péče zdravotnického personálu.
     Tisková mluvčí policie nám případ potvrdila s tím, že při události nedošlo ke zranění osob, žena je pacientkou Fakultní nemocnice a zachránce není zaměstnancem Fakultní nemocnice.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!