Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Jak Pat a Mat obchodovali aneb když se potká dealer a loupežník

Zákazník se pokusil oloupit drogováho dealera, oběma teď hrozí několikaleté vězení

28. listopadu 2023 18:06 , aktualizace 18:06

Drogy Loupež Napadení Policie Zadržení pachatele

Partner článku – www.sjednejto.cz


     Kvůli pořádně zpackané loupeži nyní hrozí několikaletý trest nejen pachateli, ale i poškozenému.

     K případu došlo v úterý 21. listopadu v Karlových Varech, kde si mladý muž domluvil schůzku se svým mladším známým, při které od něj chtěl nakoupit drogy. Mladší muž na místo setkání dorazil i s požadovaným výběrem drog, ale k jeho překvapení tam na něj vypečený zákazník čekal se dvěma kumpány.

     "Dvacetiletý muž se drog začal domáhat, aniž by za ně zaplatil a mladšímu muži sdělil, že to půjde po dobrém, nebo po zlém. Když mu mladší muž drogy odmítl předat, měl ho obviněný muž zasáhnout pepřovým sprejem do obličeje, přičemž se mu následně pokusil odcizit tašku, ve které se drogy nacházely. To se mu ale nepovedlo a napadenému muži se z místa podařilo utéct," popsal nám událost mluvčí policie.

     K veliké smůle obou mužů si ale konfliktu všimla náhodná kolemjdoucí, která přivolala policii. Policisté se případem začali zabývat a během několika hodin se jim podařilo oba muže vypátrat, přičemž u mladšího z nich byly nalezeny i drogy, které byly předmětem sporu. Podle našich informací se mělo jednat o marihuanu, pervitin a tablety extáze, vše ve větším množství.

     "Kriminalisté zahájili trestní stíhání dvacetiletého muže z Karlovarska, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže a z přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za které mu v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na deset let," pokračoval mluvčí policie.

      Policie se ale samozřejmě zabývá i mladším mužem, jehož zboží bylo zajištěno a odesláno na odbornou expertízu. "V případu osmnáctiletého muže byly zahájeny úkony trestního řízení ve věci přečinu nedovolené výroby a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu, za které mu v případě prokázání viny hrozí až pětiletý trest," doplnil mluvčí policie.

Foto ilustrační

www.sjednejto.cz

Jsme tu pro ty, kteří potřebují pomoci vytvořit funkční ledovací kampaň či služby call centra. K tomu využíváme naše weby s celkovou návštěvností 4 000 000 uživatelů a služby profesionálního call centra s databází více než 500 000 živých kontaktů. A to vše Vám může být k dispozici. Poptejte nás!