Foto Video

Pomozte okradeným, poznáte tohoto zloděje?

Drzý zloděj využil dvou minut, kdy si okradený odešel umýt hrneček

pondělí 8. ledna 11:38, aktualizace pondělí 8. ledna 11:45

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň


     Pořádnou dávku drzosti předvedl ve čtvrtek 4. ledna zloděj v prostorech prodejny vozidel na Rokycanské třídě v Plzni. Muž po jedné hodině odpoledne přišel do prodejny, jako normální zákazník pozdravil personál a začal si prohlížet vystavené vozy. Zaměstnankyni, která mu nabídla pomoc při výběru, zdvořile odmítl a pokračoval v obhlídce vozů. Po chvíli ale muž využil toho, že jeden z pracovníků odešel od svého stolu a rychle mu odcizil zpoza stolu dva mobilní telefony, Samsung S8 a Nokia.
     „Toho pána jsem potkal, pozdravili jsme se a on pokračoval až do zadní části showroomu. Já si šel umýt hrnek od čaje a mezi tím se to stalo. Telefony byly v kožené tašce na skříni za mým pracovním stolem. On tu tašku sebral, odešel s ní za jeden vystavený vůz a telefony z ní vyndal. Tašku pak odhodil a odešel předním vchodem. Rozdíl mezi jeho činem a mým návratem ke svému stolu musel být 2-3 minuty, víc ne. Já potom vyběhl ven, ale nikdo už tam nebyl,“ popsal nám průběh krádeže sám okradený zaměstnanec. Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.