Foto

Dva sražení cyklisté během čtvrt hodiny

Po střetu s auty byl do nemocnice transportován desetiletý hoch i starší muž

sobota 6. června 19:38

Cyklista Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Hned ke dvěma vážným nehodám při kterých došlo ke střetu cyklistů s auty došlo dnes odpoledne.

     K první nehodě došlo kolem půl čtvrté odpoledne v Horní Kamenici, kde auto srazilo malého chlapce na kole.
     "Desetiletý cyklista vyjel na silnici z polní vesty a došlo ke střetu s vozem Seat Alhambra, řízeným mužem narozeným v roce 1984," popsala tisková mluvčí policie.
     Protože chlapec utrpěl zranění a navíc neměl v době střetu helmu, vyjely na místo všechny záchranné složky. Chlapec byl po ošetření na místě transportován do Fakultní nemocnice Lochotín.
     "Dechová zkouška na alkohol byla u řidiče s negativním výsledkem. Nehodou se dále zabýváme," doplnila mluvčí policie.

     Jen asi o čtvrt hodiny později došlo ke střetu cyklisty s vozem Honda Accord na hlavním tahu z Plzně na Karlovy Vary u Hunčic. Zde po střetu, při kterém vůz ve směru od Plzně zezadu narazil do jízdního kola skončil jak vůz tak cyklista mimo silnici v příkopu. I k této nehodě vyjely všechny záchranné složky.
     Cyklista při střetu spadl na kapotu vozu, rozbil čelní sklo a utrpěl zranění, se kterým byl po ošetření transportován do nemocnice.
     "Řidič Hondy Accord narozený v roce 1999 i cyklista narozený v roce 1956 se podrobili dechovým zkouškám na alkohol, které vyšly s negativním výsledkem," uvedla mluvčí policie s tím, že příčina a průběh nehody je v šetření.


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!