Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Vážná nehoda tří vozů u Třemošné

Dodávka po čelním střetu skončila na boku, dva další vozy pak v příkopu

středa 13. září 09:47 , aktualizace 10:16

Doprava Hasiči Nehody Záchranáři

Partner článku – RK Salzmann


     Dnes před osmou hodinou ráno došlo na silnici mezi Třemošnou a Zručí k dopravní nehodě, při které se střetly dvě dodávky a osobní vůz. Jedna z dodávek po čelním střetu zůstala převrácená na boku, zatímco druhá a osobní vůz skončily havarované v příkopu. 

     Z místa bylo hlášeno zranění osob a požár jednoho z vozů, k nehodě proto vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, původně hlášený požár vozu se však naštěstí nepotvrdil.

     Ačkoli nehoda vypadala opravdu děsivě, došlo ke zranění pouze jednoho z účastníků. "Muže narozeného v roce 1986 jsme s lehčím zraněním transportovali do Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

     Okolnosti nehody na místě šetří policisté, jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici.

     Silnice je v úseku zcela uzavřena a podle tiskové mluvčí policie by měla být zprůjezdněna do jedenácti hodin dopoledne.

Aktualizace:

      "Řidič narozený v roce 1997 a jedoucí s dodávkou VW Crafter ve směru od obce Zruč-Senec na Třemošnou nepřizpůsobil rychlost jízdy a nestihl reagovat na před ním brzdící vozidlo Mercedes Benz, které řídila řidička narozená v roce 1993 a zezadu do něj narazil.
     Vlivem nárazu byla dodávka odražena do protisměru, kde se střetla s protijedoucím vozidlem Ford Tranzit, který řídil řidič narozený v roce 1986.
     Dechové zkoušky byly u všech negativní a 
k lékařskému ošetření byl transportován řidič z vozidla Ford Tranzit," doplnila informace mluvčí policie s tím, že veškerými okolnostmi nehody se zabývají policisté z územního odboru Plzeň venkov.

Foto: HZS

 


RK Salzmann

Rodinná firma s realitním zaměřením v plzeňském regionu.