Foto

Dvě specifická kola byla ukradena na Doubravce

Majitel prosí o pomoc a nabízí odměnu

čtvrtek 12. května 09:18 , aktualizace 09:31

Cyklista Krádež

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dopis s prosbou o pomoc nám přišel od čtenáře z Plzně:

Zdravím vás do redakce,
     chtěl bych vás moc požádat o zveřejnění mého článku. Vím, že už se přes vás našlo spousta odcizených věcí. Mezi 28. dubnem a 1. květnem nám byla ze společné kolárny na adrese Hrádecká 5 Plzeň Doubravka odcizena dvě specifická jízdní kola, které byla k sobě zabezpečena kvalitním zámkem.
     Jedna se o kolo značky FAT BIKE 26 šedé barvy se zelenými prvky, jako například na rámu velký nápis FAT.26 zelené barvy a nápis good bike černé barvy, zelené pruhy na předních a zadních vidlicích a černo-zeleno-bílá sedačka značky GRAND, pod kterou byla černá brašna. Kolo bylo vybaveno držákem na pití černobílé barvy, klasickým tachometrem, plastovými nášlapy, kotoučovými brzdami a rohy na řídítkách značky ZOOM.
     Druhé kolo je skládačka značky BT WIN model 500 Barvy NEON žlutá. Kolo má mírně poškozenou sedačku v zadní části. Na řídítkách černý zvonek a hranaté světlo, vzadu hranaté červené světlo, plechový černý blatník na konci s gumovou stěrou, černý stojánek i přehazovačku. Na levém boku rámu je velká černá pojistka na složení kola.
     Ty kola jsme si moc neužily a byla poměrně dost drahá. Na policii to je již hlášené a zaevidované, chtěl bych ale požádat čtenáře, aby kolem sebe koukali a jakékoliv info uvítám na telefonu 739 365 268, nebo rovnou na PČR. Odměna jistá.     
                                                                                                 Děkuji moc, Jirka 
Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!