Foto

Dvě vážné nehody

Šílené číslo - celkem čtrnáct zraněných lidí u dvou nehod

7. prosince 2019 13:22 , aktualizace 14:31

Partner článku – Mraknet

     Dnes záchranné složky vyjížděly k několika dopravním nehodám, nejvážnější byla brzy ráno u Všerub a druhá pak dopoledne mezi Nezvěsticemi a Vlkovem. Celkem bylo jen u těchto dvou nehod zraněno 14 lidí a záchranáři do nemocnic transportovali 12 lidí!

      K první nehodě došlo kolem třetí ráno na hlavním tahu mezi Plzní a Karlovými Vary, nedaleko Všerub, kde se po smyku jednoho z nich střetla dvě osobní auta Škoda Fábia a Seat. "Z místa nehody jsme transportovali šest zraněných do Fakultní nemocnice v Plzni. Jednalo se převážně o lehčí zranění,“ uvedli k této nehodě záchranáři.

     K druhé dopravní nehodě došlo dopoledne po desáté hodině mezi Nezvěsticemi a Vlkovem. Opět se jednalo o střet osobních aut, nyní tří, po kterém zůstalo jedno vozidlo převrácené v příkopu na střeše.
     Vzhledem k tomu, že podle prvotních informací bylo na místě sedm zraněných, k nehodě vyjely všechny záchranné složky včetně hasičů, kteří přejížděli přímo ze zásahu u požáru komína ve Zdemyslicích.
     Na místě nakonec bylo dokonce osm zraněných, dva byli zraněni lehce, ti byli ošetřeni a ponecháni na místě a šest lidí bylo nutno transportovat do nemocnic.
     "Do Fakultní nemocnice Plzeň jsme celkem transportovali pozemní cestou šest zraněných. Jednalo se o dospělé osoby, které měly různé druhy středně těžkých zranění. Všechny byly při vědomí a nebyly přímo ohroženy na životě,“ uvedla záchranáři k této nehodě.  
      "Krátce po desáté hodině dopoledne jel řidič s vozidlem Toyota LR a mezi obcemi Vlkov a Nezvěstice se dostal s vozidlem do smyku a došlo ke střetu s protijedoucími vozidly Renault Clio a Škoda Fabia. Dechové zkoušky byly u řidičů s negativními výsledky," uvedla mluvčí policie.


 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.