Foto

Dvojitá noční nehoda

Tři poškozené vozy a čtyři zranění během pěti minut

čtvrtek 13. ledna 13:33 , aktualizace 14:25

Doprava Nehody

Partner článku – KS Therm

     K dvojité dopravní nehodě došlo dnes před pátou hodinou ráno na silnici I. třídy č. 22 mezi Domažlicemi a Kdyní u odbočky na Mrákov.

     K první nehodě zde došlo dvacet minut před pátou. "Třiadvacetiletý řidič vozidla Volkswagen Golf jedoucí ve směru ze Kdyně na obec Domažlice nepřizpůsobil rychlost jízdy a na namrzlém povrchu silnice dostal s vozidlem smyk, následkem kterého vyjel vlevo do protisměru a následně mimo silnici, kde vjel do silničního příkopu. Poté byl odražen s vozidlem zpět na silnici, kde zůstat stát," popsala tisková mluvčí policie s tím, že řidič tvrdil, že do protisměru vjel, protože se lekl předjíždějícího protijedoucího vozidla a zareagoval tak, aby se s tímto vozidlem nestřetl. 
     Řidič při havárii utrpěl lehké zranění, se kterým byl transportován do nemocnice. Dechová zkouška na alkohol u něj byla provedena s negativním výsledkem a havárii dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích.

     Jen o pět minut později došlo v souvislosti s předchozí havárií k další nehodě, při které byly poškozeny dokonce tři vozy. "Osmapadesátiletý řidič vozidla Fiat Punto jedoucí ve směru ze Kdyně na Domažlice se při jízdě nechoval ohleduplně a ukázněně a při objíždění narazil do havarovaného stojícího vozidla Volkswagen Golf, načež narazil ještě do stojícího vozidla BMW třiadvacetiletého řidiče, který zastavil na pravém okraji pozemní komunikace, když spatřil havarovaný Volkswagen," popsala druhou nehodu mluvčí policie.
     Při této nehodě došlo ke zranění řidiče Fiatu a řidiče i spolujezdkyně z BMW. Všichni tři zranění byli po ošetření záchranáři transportováni do nemocnice.
     I v tomto případě policisté u řidičů vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami a okolnostmi střetu se dále zabývají.

Foto PČR

 


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.