Foto Video

Viděla smrt manžela a pak jí zavraždili

Rodinu zavražděné ženy provází tragický osud

středa 17. srpna 20:34 , aktualizace 20:34

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Včera jsme informovali o mimořádně brutální vraždě, při které narkoman více než třiceti ranami nože ubodal těhotnou ženu. Po vydání článku nás kontaktovalo několik čtenářů s dalšími informacemi k tomuto smutnému případu.

     Rodinu zavražděné ženy provází tragický osud již několik měsíců. Žena byla v červnu přímou svědkyní smrtelné dopravní nehody, při které v Nejdku přišel o život její manžel. Ten zemřel poté, co s motocyklem narazil do zaparkovaných automobilů.

      Žena po smrti manžela pochopitelně procházela velmi těžkou životní situací a právě toho chtěl zřejmě využít místní narkoman Pavel Š. "On už i dříve vyhledával ženy, které se třeba samy pohybovaly po silnici, snažil se s nimi spřátelit a pak je obtěžoval. Bylo jen otázkou času, kdy se něco takového stane," napsal nám jeden z místních obyvatel. 

     Po zavražděné ženě a jejím mrtvém manželovi zůstalo malé dítě, které je podle našich informací nyní v péči babičky.

O brutální vraždě i vrahovi jsme informovali včera v článku:

Brutální ubodání těhotné ženy

      V sobotu 13. srpna v noci přišel na policejní oddělení v Nejdu místní osmadvacetiletý muž, který policistům sdělil, že ho v jeho bytě napadla žena s nožem a on jí v sebeobraně zranil. Policisté samozřejmě okamžitě vyrazili do bytu, kde muž bydlí, ale místo popsané agresivní ozbrojené ženy je čekal pohled jako z hororu. Žena sice v bytě byla, ale ležela na zemi ve velikém tratolišti krve a na těle měla desítky bodných ran.

      Policisté se společně s přivolanými záchranáři pokusili devětadvacetiletou ženu zachránit, ale ta přes veškerou snahu všech na místě utrpěným rozsáhlým zraněním na místě podlehla.
      Vzhledem k tomu, že žena měla na těle velké množství bodných ran a také několik zjevně obranných zranění, byla verze o sebeobraně muže okamžitě vyloučena a osmadvacetiletý muž byl policisty ihned zadržen a umístěn do cely. Na místo byl následně povolán koroner a vyšetřování případu si převzali kriminalisté. 


Mimořádná brutalita jednání útočníka

      Podle našeho zdroje byl útok ženu mimořádně brutální, utrpěla minimálně tři desítky bodných ran, převážně do hrudi, bodná zranění ale měla i v oblasti břicha, podbřišku a hýždí. Útočníka v jeho jednání nezastavil ani fakt, že žena byla těhotná.

      "Osmadvacetiletý muž měl mít v sobotu 13. srpna letošního roku v nočních hodinách v bytové jednotce svého příbuzného v Nejdku, kde bydlel, slovní rozepři s devětadvacetiletou ženou z Karviné, která u něj byla na návštěvě. Po tomto sporu měl ženu napadnout nožem a způsobit jí bodná a řezná poranění zejména v horní části těla. Žena se měla agresivnímu útoku bránit, přesto jí muž měl způsobit vážná zranění. Po tomto útoku měl obviněný muž z bytu odejít a ženu nechat ležet na zemi, aniž by se jakkoliv zajímal o její zdravotní stav, a to i přesto, že žena byla evidentně v ohrožení života," popsal mužovo nepochopitelné jednání tiskový mluvčí policie.

Kdo byl útočníkem?

       Podle místních měl být útočníkem místní narkoman a recidivista Pavel Š. přezdívaný Míša, případně Aranka. "On je takový místní netáhlo, dřív takovej nebejval, ale spadl do drog. Nejdřív šíleně hulil, pak přešel na pervitin a od té doby to s ním jde už jen z kopce" uvedl nám místní obyvatel.

Muži hrozí i výjimečný trest

       "Kriminalisté zahájili trestní stíhání osmadvacetiletého muže z Nejdku, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy. Policejní vrchní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval a na základě rozhodnutí soudu byl muž do vazby vzat," doplnil informace mluvčí policie.

       Vzhledem k těhotenství oběti hrozí v případě prokázání viny osmadvacetiletému muži, který již byl v minulosti pravomocně odsouzen, až výjimečný trest.


O tragické nehodě, při které žena přišla o manžela jsme informovali již v červnu:

Řidič motocyklu zemřel na místě

     V sobotu 18. června odpoledne došlo v Nejdku v Karlovarské ulici k tragické dopravní nehodě. Dle prvotních informací mělo dojít ke střetu jezdce jedoucího na motocyklu Suzuki se zaparkovaným osobním vozidlem.
     Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky, ale muži již bohužel nebylo pomoci a přes veškerou snahu všech na místě podlehl utrpěným zraněním. Lékař tak bohužel musel u muže narozeného v roce 1991 konstatovat smrt.

     Na místo vyjel koroner a vyšetřování si převzali kriminalisté. Přesná příčina i ostatní okolnosti této dopravní nehody jsou v současné chvíli v šetření. Svědci na místě však uváděli, že muž na motocyklu měl jet vyšší rychlostí, nevybral zatáčku a narazil do auta.

     "U této dopravní nehody zasahovali v sobotu hasiči se dvou jednotek. Hasiči zajistili místo nehody a asistovali odtahové službě. Na místě byla nutná první psychologická intervence pro přítomné příbuzné řidiče motorky," doplnili k nehodě hasiči.

Foto: KP a HZS


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.