Foto

Dvojnásobný pokus vraždy

Záměrně přejel muže a ženu autem, a poté ještě začal do bezvládného muže bít

čtvrtek 21. května 12:58 , aktualizace 13:58

Napadení Vražda Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

     Naprosto šíleným útokem skončilo v pondělí 18. května pronásledování bývalé partnerky zhrzeným mužem. Podle policie mladý muž od rozchodu v dubnu svou o dva roky mladší přítelkyni soustavně pronásledoval a vyhrožoval jí, že pokud se k němu nevrátí, ublíží jí. Muž ženě vyhrožoval nejen telefonicky, denně také sedával i několik hodin v kuse v autě před jejím bytem i zaměstnáním.

Pokus o dvojnásobnou vraždu

     Vše vyvrcholilo v pondělí krátce před půlnocí v Sokolově, kde zhrzený muž začal zabitím vyhrožovat nejen své bývalé přítelkyni, ale i třicetiletému muži, který jí doprovázel. Poté muž nasedl do auta a zaútočil.
     "S úmyslem oba usmrtit je měl následně srazit osobním motorovým vozidlem. Po nárazu oba upadli na zem. Poté měl ještě z vozidla vystoupit a bezvládného sraženého muže fyzicky napadnout.
     Žena i muž utrpěli vážná zranění, se kterými byli převezeni Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice,"
popsala tisková mluvčí policie.

Muži hrozí výjimečný trest

     Přivolaní policisté na místě pětadvacetiletého útočníka zadrželi a hned následující den krajští kriminalisté zahájili jeho trestní stíhání a obvinili ho ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu a dále z přečinu nebezpečného pronásledování.
     Vyšetřovatel podal podnět státnímu zástupci k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval. Během dnešního dne bude soudce rozhodovat o vazbě.
     V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody na 15 až 20 let nebo výjimečný trest.

Foto: PČR

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.