Foto Video

Dveře obchodu se zbláznily - v půl čtvrté ráno se samy otevřely

Zloděj využil příležitosti a ukradlo kolo za 166 tisíc

13. listopadu 2019 13:35 , aktualizace 13:42

Cyklista Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň


     Skutečně neočekávané příležitosti využil v pátek 4. října v půl čtvrté ráno mladý muž, procházející kolem parkovacího domu Rychtářka. Když totiž procházel kolem prodejny Specialized Concept Store, vlivem poruchy se otevřely vstupní dveře obchodu.
     Muže jdoucího kolem to podle všeho velmi překvapilo a proto si před čidlo dveří stoupl znovu. Když se dveře opět otevřely, vešel do obchodu, kde rychle popadl elektrokolo v prodejní ceně 166 tisíc korun a vyrazil s ním na útěk.

     "Policisté zahájili úkony trestního řízení pro přečin krádež, případem se začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné kamerové záznamy, na kterých je zachycen podezřelý muž," uvedla tisková mluvčí policie.
     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložených kamerových záznamech, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.


 Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.