Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Patnáctiletou pohřešovanou dívku nakonec vypátrala její matka

Milé děti, pokud je vaše maminka akčním amatérským detektivem, raději neutíkejte z domova

24. listopadu 2022 10:55 , aktualizace 10:57

     V neděli jsme zveřejnili pátrání po teprve patnáctileté dívce z Plzně, která odešla ze svého bydliště a rodině se neozývala. Maminka pohřešování dcery samozřejmě ohlásili policii, která po dívce vyhlásila pátrání a provedla prověrky u jejích kamarádů v Plzni i v lékařských zařízeních, obojí ale s negativními výsledky.

     Veliký detektivní talent ale nakonec prokázala sama maminka dívky a další rodinní příslušníci. Nejprve získali fotku mladíka, u kterého by se pohřešovaná dívka měla nacházet, a poté vyrazili pátrat a poptávat se na místech, kde se v Plzni mládež schází. 

     Po dvou dnech se mamince podařilo jednak potvrdit, že dívka je skutečně u mladíka na fotografii a pak také vypátrat adresu jeho bytu. Následovala výprava na uvedenou adresu, kde matka dívku skutečně nalezla v zamčeném bytě a poté, co se k ní dovnitř dostala, na místo přivolala policii. 
     Mluvčí policie nám potvrdila, že na uvedené místo policisté skutečně vyjížděli, dívka byla v pořádku a již je v péči matky.

     Mamince Eriky gratulujeme k dobře odvedené práci a doufáme, že dcera již pochopila, že útěk z domova není dobrý nápad a příště už to nezopakuje.


Původní článek:

Policie pátrá po Erice ....

    Kriminalisté v neděli 20. listopadu vyhlásili celostátní pátrání po patnáctileté dívce z Plzně. Erika před několika dny odešla ze svého bydliště a do současné doby o sobě nepodala žádné zprávy, kde se nachází či zda je v pořádku.

Erika ...

Datum narození ...
Pátrání vyhlášeno 20.11.2022
Bydliště - Plzeň
Státní příslušnost Česká republika 

     Pohřešovaná je vysoká asi 176 a 180 centimetrů, má hnědé oči a hnědé vlasy. 

     Pokud dívku na fotografii poznáte a víte, kde by se mohla nacházet, kontaktujte policisty. Ti přijmou jakékoliv informace o pohřešované na bezplatné tísňové lince Policie České republiky 158.


T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.