Foto

Domníval se, že má v ruce implantovanou eRoušku

Tak takové "zranění" zažila Fakultní nemocnice v Plzni bezesporu poprvé

25. ledna 2021 16:53 , aktualizace 17:23

Drogy

Partner článku – Mraknet

     Včera odpoledne kolem páté hodiny dorazil do Fakultní nemocnice Bory mladý pacient, lékařům uvedl, že má v ruce implantovanou eRoušku a naléhavě žádal o její chirurgické odstranění. "Skutečně Vám mohu potvrdit, že se k nám do nemocnice dostavil pacient, který si vsugeroval, že má v ruce implantovaný čip," potvrdila nám původní informaci mluvčí Fakultní nemocnice Plzeň.

     Zdravotnický personál je na úrazovce zvyklý na mnohé, takže překvapený lékař neztratil duchapřítomnost, pacienta samozřejmě vyšetřil a poté mu sdělil, že eRouška v jeho ruce nalezena nebyla. Neodbytný pacient ale žádal o další vyšetření a důrazně se dožadoval vyndání eRoušky z ruky. Lékař se tedy obrátil na strážníky městské policie, kteří mladého muže z ordinace vyprovodili. Pacient tedy chtěl telefonovat na zdravotní pojišťovnu, stěžovat si na jednání lékaře a po strážnících žádal telefonní číslo. Strážníci mu vysvětlili, že toto číslo je v rámci konspirace utajeno a vyvedli ho z budovy.
     Mladý muž ale stále pokračoval a venku začal žádat o pomoc i záchranáře ze sanitky, kteří v tu chvíli do nemocnice přivezli jiného pacienta. Strážníci tedy raději mladého muže doprovodili až mimo areál nemocnice a on jim cestou přiznal, že si "něco" píchl a asi to nebylo moc dobré.
     Mladého muže si pak převzali policisté.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.