Foto

Deviant se obnažoval před malou holčičkou

Policisté pátrají po exhibicionistovi z OC Olympia

pátek 21. ledna 18:50 , aktualizace 18:50

Pátrání Sexuální deviant Zneužití dětí

Partner článku – Klimahome

     Policisté již dva týdny pátrají po deviantovi, který se v obchodním centru Olympia v Plzni obnažoval před dítětem.
     K události došlo v neděli 2. ledna kolem šesté hodiny večer v prodejně dekoračních předmětů Nanu Nana, kde starší muž oslovil ani ne desetiletou holčičku, před kterou si náhle stáhl kalhoty a obnažil přirození.
     Holčičku jednání cizího muže pochopitelně vyděsilo, takže začala plakat a křičet, čehož si naštěstí všiml zákazník, který okamžitě zareagoval a zasáhl. Deviant před mužem ale stačil utéct.

     Případem se samozřejmě začali zabývat policisté a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie, na kterých je zachycen podezřelý muž štíhlé postavy vysoké asi 175 centimetrů, světlé pleti, ve věku 45 až 50 let s prořídlými vlasy šedé barvy.
     Ten na sobě měl v době činu černou teplákovou soupravu značky Adidas s bílými nápisy, černé sportovní boty s bílou podešví a brýle.

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat muže zachyceného na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Foto PČR

 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.