Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Reklama

To bude jízda!

Držáky a kryty mobilů na kolo, motorku nebo do auta

Autor: Reklama středa 20. března 13:01 , aktualizace 14:14

Partner článku – Express servis

Reklamní sdělení

     Určitě vám už někdy spadl telefon mezi sedačky v autě, protože jste ho měli v kapse, nebo jen tak položený v přihrádce mezi řidičem a spolujezdcem. Zahudrovali jste si, že už si ten držák do auta musíte konečně koupit, a pak tu myšlenku nedotáhli, protože vlastně nevíte, kde si takové příslušenství můžete koupit.
     Náš partner, firma
Express servis, tyto produkty nabízí nejen pro automobily. Na toto téma jsme se byli poradit s kým jiným, než jedním z majitelů, Janem Chlebušem.

Proč jste si pro vaši prodejnu vybrali produkty Quad Lock?

     Quad Lock jsem kdysi našel na internetu jako doplněk pro kolo. Hned, jak mi zboží dorazilo, bylo jasné, že tuto značku musíme zařadit do našeho sortimentu. Kvalita zpracování a jednoduchost mě okamžitě dostaly. Vlastně ten držák mám už 7 let a pořád perfektně funguje. Jedním z mála změn, které jsem provedl, byl model telefonu, na který jsem si vždy jen dokoupil kryt, ale systém uchycení zůstal stejný.

     Za tu dobu, co prodáváme Quad Lock, přibylo mnoho nového příslušenství, a je vidět, že tato firma hodně komunikuje se svými zákazníky a jde jim naproti. To se odráží ve využitelnosti, jednoduchosti a kvalitě zpracování těchto produktů.

Jste stále jedna z mála firem, která tyto produkty poskytuje?

     Ano, jednu dobu jsme byli jako jediná firma v republice, která toto příslušenství prodávala. Nyní je dodavatelů více, ale pořád nás je menší množství. Což je pro trh dobře, protože se dá udržet kvalita a dostupnost sortimentu na vysoké úrovni.

Jaký další Quad Lock produkt používáte Vy osobně?

     Používám jich několik. Jelikož jsem vášnivý cyklista, mám samozřejmě držák na kolo, který splňuje přesně to, co od něj očekávám: snadné uchycení telefonu například pro navigaci. Dále používám držák do auta, u kterého mám navíc přidanou nabíjecí hlavu pro bezdrátové nabíjení. Opět používám hlavně pro navigaci.

Jaké produkty může zákazník vyzkoušet v obchodu?

     Zákazník si může u nás na prodejně vyzkoušet kompletní nabídku, kterou výrobce Quad Lock nabízí. Jsou to hlavně držáky, doplňky pro držáky, obaly a mnoho dalšího příslušenství od této skvělé značky. 

     "Na závěr bych chtěl zmínit, že se jedná o unikátní systém uchycení telefonů a tabletů. Držáky jsou vymyšleny prakticky pro jakoukoli činnost - od jízdy na kole, přes cestování autem, motorkou, off-roadem, letadlem až třeba po vožení kočárku. Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit, samotnou značku hodnotilo desítky tisíc uživatelů po celém světě velmi pozitivně," dodává Jan Chlebuš.


Kompletní nabídku příslušenství Quad Lock naleznete zde.


Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.