Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

Falešné peníze zadrženy v Makro

Pozorná pokladní odhalila u zákazníka falešné bankovky

27. října 2019 19:26 , aktualizace 19:32

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Dnes dopoledne odhalila pozorná pokladní ve velkoobchodu Makro v Plzni falešné bankovky, kterými chtěl platit zákazník.
     Podle našich informací se jednalo o dvě bankovky, každá v hodnotě dvě stě korun. Zákazník, který chtěl padělky platit, byl Vietnamec a údajný majitel večerky. Muž na místě uvedl, že bankovky dostal v tržbě.
     Na místo dorazili policisté a falešné peníze i zajištěného muže si převzali. Vyšetřování případu převzali krajští kriminalisté, mluvčí policie uvedla, že vzhledem k tomu, že jde o případ starý jen pár hodin, nemůže k němu zatím uvést žádné podrobnosti.

Foto: Ilustrační
      
     

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.