Nehody a zranění lidé

Feťák při újezdu naboural policisty i havárie polské rodiny

15. července 2018 16:40 , aktualizace pondělí 16. července 13:58

Partner článku – Mraknet

V noci se bouralo na několika místech Plzeňska a bohužel nechyběli ani zranění lidé.

Střet s policejním vozidlem

     Nejprve kolem poledne chtěli policisté z obvodního oddělení Bor zastavit a zkontrolovat v Bělé nad Radbuzou podezřele jedoucí vozidlo Citroen, ale jeho řidič odmítl zastavit a naopak začal ujíždět směrem na Pavlíkov. Policisté vozidlo sledovali a pronásledovanému řidiči se během jednoho z manévrů podařilo nabourat do policejního vozidla.
     Po nehodě policisté zajistili celou posádku vozu. V Citroenu cestovaly tři osoby a řídil ho muž narozený v roce 1981, u něj následně policisté zjistili, že nevlastní řidičský průkaz a je pod vlivem drog. Právě tento neřidič utrpěl během nehody zranění, s kterým byl transportován do nemocnice.

Pět zraněných lidí

     K další havárii došlo dnes po čtvrté hodině ráno, na obchvatu Plzně ve směru na Prahu, na 86 kilometru D5 mezi exity Borská pole a Černice, kde najelo osobní auto s polskou posádkou do svodidel.
     Na místo okamžitě vyjížděli policisté, hasiči i záchranáři. Ukázalo se, že ve voze cestovali dva dospělí a tři děti, a bohužel všichni utrpěli zranění, se kterými byli transportováni do nemocnice.
     Policisté u řidiče provedli dechovou zkoušku na alkohol, která byla negativní. Příčiny nehody policisté stále šetří, ale vše vypadá, že za nehodou bude stát únava, zhoršení zdravotního stavu či mikrospánek řidiče.

Foto: Ilustrační

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.