Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Fotbalový podvečer ve znamení klidu

Řekové se v Plzni chovali naprosto slušně

24. července 2019 10:44 , aktualizace 10:55

Fanoušci


     V Plzni od včerejších ranních hodin probíhalo v rámci fotbalového utkání mezi FC Viktoria Plzeň a řeckým týmem Olympiakos Pireus bezpečnostní opatření k zajištění klidu a veřejného pořádku ve spolupráci s policisty z pořádkových jednotek Karlovarského i Jihočeského kraje a samozřejmě s pořadatelskou agenturou.
     Na klid preventivně dohlížely všechny složky policie, kdy nejvíce byli samozřejmě vidět příslušníci pořádkové jednotky. Nechyběli ale ani členové antikonfliktního týmu, psovodi se služebními psy, policejní vrtulník a policisté z oddělení služební hipologie Krajského ředitelství hlavního města Prahy.
     Pochod z náměstí proběhl v naprostém klidu a bez jediného konfliktu.
     Že celé utkání proběhlo bez konfliktů nám opakovaně potvrdila i mluvčí policie, která zároveň uvedla, že v rámci bezpečnostního opatření byly zajištěny dvě osoby v celostátním pátrání, žena cizí národnosti a muž ročník 1979, který byl následně umístěn do policejní cely. Policisté také řešili několik přestupků týkajících se držení omamných a psychotropních látek.


 


Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.