Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Fotografovi zbyly jen oči pro pláč

Zloděj si z auta odnesl kompletní fotovýbavu

29. června 2021 08:27 , aktualizace 12:22

Krádež

     V sobotu 26. června před půl jedenáctou večer se neznámý pachatel v Mercandiniho sadech v Klatovech vloupal do zavazadlového prostoru zaparkovaného vozu, odkud odcizil fotobatoh. "V odcizeném zavazadle byl uložen fotoaparát Nikon v hodnotě 65 tisíc korun, objektiv Nikkor v hodnotě 20 tisíc korun, objektiv Tamron v hodnotě 20 tisíc korun, další objektiv Nikkor v hodnotě 25 tisíc korun, dvě baterie do fotoaparátu v celkové hodnotě 2 tisíce korun a paměťová karta Sony v hodnotě 3 tisíce korun. Dále pachatel ukradl hliníkový kufr, ve kterém se nacházel držák na tablet, trafo a kabely ke klávesám," popsala tisková mluvčí policie s tím, že zloděj tak způsobil majiteli celkovou škodu 146 500 korun.
     Policisté provedli ohledání místa činu a šetření v okolí, ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež a po odcizených věcech i po pachateli usilovně pátrají. Zloději hrozí v případě odhalení trest odnětí svobody až na pět let. 

Foto ilustrační

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.