Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Auto v kolejišti tentokrát na francouzský způsob

Turista při snaze nalézt Parkhotel ležící na Borech skončil na Košutce v kolejišti

23. prosince 2022 22:41 , aktualizace sobota 24. prosince 07:11

Auto v kolejišti Cizinci Doprava Nehody

     Dnes před devátou hodinou večer skončilo další auto v kolejišti v Plzni na Gerské u Plzeňky. Na místo vyjížděli hasiči a policisté tentokrát k asi padesátiletému Francouzi, který se zapůjčeným vozem skončil v kolejišti při snaze nalézt hotel, ve kterém má být ubytován.

     Otázka, jak se při snaze nalézt Parkhotel ležící na Borech, dá skončit na Košutce v kolejišti zůstala nezodpovězena. Jisté je pouze to, že muž najel s vozem Škoda do kolejiště na křižovatce Kralovické a Gerské ulice ve směru do centra a ve snaze vyjet na stranu vyvrátil několik dílů obrubníku tramvajové trati, než na rozbahněném trávníku beznadějně uvízl.

Pozn. red.:  O tom, že jízda v kolejišti je oblíbenou kratochvílí plzeňských řidičů píšeme poměrně často. Velmi nás ale překvapil francouzský způsob. Všimněte si, že zatímco čeští řidiči se vždy snaží po kolejích jet co nejdál, francouzský reprezentant zvolil nový a velice netradiční způsob, tzv. úniku do boku.

     Hasiči museli auto z místa vyprostit hydraulickou rukou a po dobu jeho vyprošťování byla tramvajová doprava i Gerská ulice ve směru do centra uzavřena. Nyní je již provoz plně obnoven.

     Vzhledem k tomu, že řidič měl test na přítomnost alkoholu negativní, mohli policisté vše vyřešit v příkazním řízení na místě  


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.