Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Ženu zřejmě záměrně srazil dodávkou

Z původně dopravní nehody u Hornbachu je útok a vyšetřování přebírají kriminalisté

7. května 2021 19:50 , aktualizace 20:03

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Dnes před polednem došlo na parkovišti nákupního centra Hornbach v ulici U Prazdroje v Plzni k události, kterou policisté vyjeli původně řešit jako dopravní nehodu. Na místě se ale ukázalo, že celý případ bude daleko složitější.

     Podle informací od svědků z místa mělo v části parkoviště před Drive-in stavebninami dojít k hádce řidičů dvou dodávek, která zřejmě vyústila ve vážný trestný čin. Podle na místě uváděných informací na sebe měli muži nejprve křičet a poté se měl jeden z nich údajně záměrně rozjet a přední částí vozu nabrat ženu, právě obcházející vůz druhého řidiče. Žena po nárazu na kapotu vozu upadla na zem a utrpěla drobné zranění.

     Se zveřejnění takto závažné věci jsme samozřejmě čekali na vyjádření policie. Tisková mluvčí policie nám až odpoledne uvedla, že se policisté tímto případem stále intenzivně zabývají, ale že případ již neřeší jako dopravní nehodu a převzali si ho kriminalisté.
     Případ budeme samozřejmě dále sledovat a článek budeme po dalším vyjádření policie aktualizovat.


 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.