Foto Video

Hasiči museli řidiče vystříhat - video celého zásahu

Vážná nehoda - po střetu se náklaďák i osobní auto převrátily do příkopu

čtvrtek 29. dubna 16:55 , aktualizace 17:01

Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes v devět hodin dopoledne došlo na čtyřramenné křižovatce silnic mezi Všeruby a Kunějovicemi x Zahrádkami a Nekmíří ke střetu osobního a nákladního vozu. Po střetu se oba vozy převrátily do příkopu.


     Na místo vyjely všechna záchranné složky, hasiči zajistili místo události a protipožární opatření. Protože řidič osobního vozu zůstal ve vozidle zaklíněn, hasiči stabilizovali vůz proti dalšímu převrácení a k vyproštění řidiče pomocí hydraulických nástrojů odstříhali střechu. Zraněného si poté do péče převzali záchranáři. "Muže narozeného v roce 1946 se středně těžkým zraněním a při vědomí transportujeme na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

      "Řidič nákladního automobilu značky VW Crafter narozený v roce 1979, dle všeho nedal přednost osobnímu vozu Dacia, který jel po hlavní komunikaci a řídil ho muž narozený v roce 1949," uvedla k nehodě mluvčí policie s tím, že řidič nákladního vozu měl test na přítomnost alkoholu negativní, u řidiče osobního auta nemohl být test z důvodu jeho zranění vykonán a tak byl nařízen odběr krve.

Foto, video: HZS

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!