Foto

Po nárazu auta do stromu řidič utekl

Řidič na místě nechal auto i zraněného spolujezdce

úterý 21. září 08:54 , aktualizace 11:23

Nehody

Partner článku – Jídlonoš

     V noci na dnešek před desátou hodinou došlo na hlavním tahu z Plzně na Nepomuk, zhruba na úrovni obce Seč, k havárii osobního vozu BMW. "Řidič s vozidlem BMW jel ve směru od Nepomuku, když za křižovatkou na Blovice přejel ze zatím neznámé příčiny do protisměru a následně mimo vozovku do silničního příkopu, v němž narazil do stromu," popsala nehodu tisková mluvčí policie.
     Protože se z havarovaného vozu valil dým, vyjeli pro podezření na možné zahoření vozu na místo krom záchranářů a policistů i hasiči, ukázalo se ale, že šlo jen o páru z prasklého chladiče. Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření. U havarovaného vozu byl nalezen pouze zmatený spolujezdec. "Zatím nezjištěný řidič od havárie utekl a policisté po něm pátrají," doplnila mluvčí policie. Záchranáři si do péče převzali spolujezdce narozeného v roce 1991. Ten měl veliké štěstí a krom drobných poranění zranění neutrpěl, po ošetření mohl být tedy ponechán na místě.      

Foto: HZS

 


Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí