Foto

Havárie u Vlkova, jedna zraněná

Na místě zasahovaly všechny záchranné složky

18. ledna 2021 13:07 , aktualizace 13:29

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes před polednem došlo na silnici č. 19/I mezi Nezvěsticemi a Vlkovem, nedaleko firmy na dřevostavby, k havárii osobního automobilu. Z místa bylo hlášeno, že se vozidlo přetočilo přes střechu, skončilo v příkopu a jedna osoba má být zraněna. K nehodě tedy okamžitě vyjely všechny záchranné složky.

     Mluvčí policistů uvedla, že došlo k havárii vozidla Škoda Superb, které řídil muž narozený v roce 1964 a v kterém ještě cestovala jeho spolujezdkyně narozená v roce 1992. Řidič jel směrem na Plzeň, dle všeho vlivem vysoké rychlosti nezvládl řízení, vyletěl s vozidlem z vozovky a přes střechu se převrátil. Test na alkohol měl řidič negativní.
     Záchranáři převzali zraněnou ženu a transportovali ji do nemocnice. Hasiči zajistili jsme místo nehody a provedli protipožární opatření.

Foto: HZS

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!