Bez řidičáku havaroval na čtyřkolce

Po havárii si došel přivolat pomoc do hospody

6. června 2019 09:19 , aktualizace 10:21

Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Včera před pátou hodinou odpoledne došlo na křižovatce u koupaliště Podhájí u Horšovského Týna k dopravní nehodě.
     Muž jel od kempu k restauraci na čtyřkolce Kymco Maxxer 300, když při projíždění esíčka dostal se čtyřkolkou na štěrku smyk, vyjel na pravou krajnici a narazil do vzrostlého smrku. Při nárazu bylo vozidlo odmrštěno zpět na silnici, zatímco řidič jí doslova přeletěl.
     Muž při této havárii utrpěl zranění, ale vzpamatoval se a odešel do blízké restaurace, kde obsluhu požádal o přivolání záchranky. Zdravotníci na místo dorazili během chvíle a transportovali muže do Domažlické nemocnice, kde zůstal hospitalizován. 
      "U čtyřicetiletého řidiče byla provedena dechová zkouška, která byla s negativním výsledkem," uvedla tisková mluvčí policie. 
     Policisté pak při šetření havárie zjistili, že muž nejen že není držitelem řidičského průkazu, ale že čtyřkolka má propadlou technickou.         
    Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích

    Tato havárie dopadla ještě relativně dobře, nedávno jsme bohužel museli informovat o případech řidičů čtyřkolek s mnohem vážnějšími následky.

Tragický večer pro čtyřkolkáře - Aktualizujeme!

Tragický večer pro čtyřkolkáře - Aktualizujeme!

25. 04. 2019, 21:24, aktualizace 26. 04. 2019, 19:13

Jeden muž je mrtvý a druzí dva o život bojují - jde o dvě různé, velmi vážné nehody

Foto z jednoho z předchozích případů


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!