Foto

Muž havaroval na kole a ještě ho okradli

Prosíme veřejnost o pomoc, v Plzni na Borech neváhali okrást i zraněného

čtvrtek 3. května 12:49 , aktualizace 12:56

Krádež Pátrání

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

      Muž jel v Plzni na Borech domů z práce na jízdním kole, nedaleko svého bydliště ve Vrchlického ulici ale havaroval, zranil si ruku a krvácel.
     Muž tedy nechal kolo před domem právě již ve Vrchlického ulici a prvotně šel domů zranění ošetřit. Bohužel, než se muž vrátil ven, zatím neznámý pachatel využil situace a kolo odcizil.

     Nám se ozvala rodina muže a poprosila nás o pomoc: "Víme, že jste velmi úspěšní v hledání zlodějů a ukradených věcí, proto vás moc prosíme o pomoc při hledání odcizeného kola. Z neděle na pondělí 30. dubna v noci nám okradli našeho švagra o jeho speciálně upravené kolo.
     Není to kolo sériové výroby, ale poskládané z jednotlivých dílů, které jsou velmi specifické. Nejnápadnější jsou zelené ráfky značky Dartmoor rider a zelená řídítka značky Azonic. Rám je černý značky Brand-X, kliky FSA, řazení Deore SLX a vidlice X-fusion Vengenance,"
 uvedli mužovi blízcí a zároveň doplnili, že nálezce čeká finanční odměna.

    Informace nám také potvrdila mluvčí policie a k případu uvedla "Žádáme všechny občany, kteří by mohli pomoct při pátrání po odcizeném jízdním kole, nebo mohli policistům podat jakékoliv informace ke krádeži, ať se obrátí na nejbližší služebnu Policie České republiky, nejlépe přímo na obvodní oddělení Plzeň Bory nebo volají tísňovou linku 158."    
     

Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.