Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

"Ta tvoje tančí s jiným!" - a začala mela

Hádka vygradovala až k vzájemnému napadání a rvačce

25. listopadu 2022 12:54 , aktualizace 13:20

Alkohol Napadení Ubytovny Záchranáři

     V noci na dnešek kolem jedenácté hodiny zasahovali strážníci, policisté i záchranáři v ubytovně v Nádražní ulici v Horní Bříze, kde došlo ke rvačce několika osob.

     Podle informací přímo z místa zde muž napadl svou přítelkyni, údajně proto, že se mu nelíbilo, že tančí s někým jiným. Ženy se následně zastal její bývalý přítel a pak i další obyvatel ubytovny, přičemž hádka vygradovala až k vzájemnému napadání a rvačce. 
     Žena narozená v roce 1990 při útoku utrpěla zranění, se kterým byla záchranáři transportována na chirurgické oddělení Fakultní nemocnice Plzeň. Strážníci a policisté se mezitím v ubytovně snažili dopátrat toho, co se vlastně stalo, což ale nebylo nijak jednoduché, protože všichni přítomní byli pod vlivem alkoholu. Když konečně zjistili k čemu došlo a kdo je podezřelým, mohli zahájili pátrání po útočníkovi, který z ubytovny ještě před jejich příjezdem utekl.

     Podezřelý byl později zajištěn na místní čerpací stanici. "Muž narozený v roce 1987 se podrobil dechové zkoušce na alkohol, která vyšla pozitivní s výsledkem 1,4 promile, a po lékařském ošetření byl umístěn na protialkoholní záchytnou stanici," uvedla nám tisková mluvčí policie s tím, že policisté se celým případem dále zabývají.