Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Nebezpečný noční hlad

Noční výlet pro svačinku ženu zřejmě vyjde velmi draho

12. května 2021 09:42 , aktualizace 09:53

Alkohol

     Každý z nás asi zažil nutkavý hlad schopný člověka vytáhnout uprostřed noci z postele a donutit ho k výpravě do ledničky či dokonce na čerpací stanici alespoň pro bagetu. Ženě z Plzně však noční hlad způsobil daleko vážnější problémy, než nějaké to deko navíc.

     V noci z pátku na sobotu 8. května pár minut před půlnocí se žena rozhodla, že si na benzínovou čerpací stanici Shell na Slovanech dojede pro něco k snědku. Nasedla proto do auta a vyjela z Blatenské ulice, po Koterovské pokračovala směrem k pumpě, spletla si ale odbočku a místo k prodejně odbočila na tramvajovou točnu na Světovaru, kam dojela po kolejích. To ale ženě vůbec nevadilo, auto odstavila na trávníku a vyrazila ukonejšit svůj hlad. 

      Podivně zaparkovaného vozu si ale všimli pracovníci dopravních podniků. "Pracovníci údržby na točně zpozorovali opravdu podivně odstavený automobil, zkontrolovali proto, zda nebyly poškozeny zde umístěné tramvaje a přivolali na místo policii," popsal tiskový mluvčí PMDP.
     Přivolaní policisté velmi rychle zjistili důvod ženina nočního hladu i stylu řízení. "Pětačtyřicetiletou řidičku vyzvali k dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která byla s pozitivním výsledkem 1,7 promile," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že policie se případem dále zabývá a žena je podezřelá z ohrožení pod vlivem návykové látky.

Foto ilustrační


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.