Foto Video

Muž ztotožněn, děkujeme!

Poznáte muže z Americké ulice? Pátrá po něm policie.

7. února 2019 17:34 , aktualizace středa 13. února 11:07

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

AKTUALIZUJEME:  Muž ztotožněn, děkujeme!

     Ve středu 23. ledna zaparkoval mladý muž své vozidlo v Pařížské ulici v Plzni s tím, že měl v úmyslu odnést peníze do banky ČSOB na Americké třídě. "Vzal jsem si z auta peněženku, kde jsem měl tržbu, vím, že tam byly tři pětitisícovky a sedmatřicet tisícovek, celkem padesát dva tisíc korun," uvedl později muž policii.
     Bohužel muži peněženka cestou od auta k bance vypadla z kapsy bundy, on si toho nevšiml, došel až do banky a ztrátu zjistil až tam. Samozřejmě okamžitě vyrazil zpět k vozu, ale bohužel již peněženku nenašel.
     Muž ztrátu nahlásil na policii a policisté v rámci prověřování případu zajistili dvě videa. Na prvním, které máme k dispozici i my, je vidět asi padesátiletý muž v šedých kalhotech, modré bundě a se žlutou igelitkou v ruce, jak jde jako první chodec po majiteli peněženky stejným směrem a na druhém videu je pak vidět stejný muž, jak výše uvedenou peněženku našel, zvedl a strčil si ji do kapsy. 
     Tím, že nález nenahlásil se muž dopustil trestného činu Zatajení věci a hrozí mu až roční vězení. Po tomto nepoctivém nálezci v současné chvíli pátrá policie, která žádá o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat muže zachyceného na přiložené fotografii a videu, aby kontaktoval nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.  


 


     

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.