Hledá se sražený chodec i dvě svědkyně

Víte něco k včerejší nehodě u Sulkova, pomůže jakákoli informace?

18. listopadu 2019 13:27 , aktualizace 13:41

Nehody Pátrání

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Policisté pátrají po totožnosti muže, kterého včera okolo jedenácté hodiny asi půl kilometru za Sulkovem ve směru na Líně srazil řidič nákladního vozu. Policisté také žádají o svědectví i dvě ženy, které místem v té době procházely.
     "Na uvedeném místě jel řidič s  nákladním automobilem Iveco od Sulkova směrem na Líně. Přibližně 500 metrů za obcí Sulkov se plně nevěnoval řízení, protože se dle všeho díval vlevo na dvě chodkyně a pravděpodobně pravou boční částí vozidla srazil dosud nezjištěného chodce. Ten po střetu odešel směrem na obec Líně. Policisté u řidiče provedli dechovou zkoušku s negativním výsledkem. Na nákladním vozidle vznikla hmotná škoda ve výši deset tisíc korun," popsala tisková mluvčí policie.
    Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakékoliv informace k této dopravní nehodě, které by napomohly k jejímu řádnému prošetření, zejména totožnost dvou chodkyň, které šly v danou dobu po chodníku směrem na obce Líně a rovněž chodce, který byl sražen nákladním vozidlem, aby neprodleně kontaktovali Policii ČR, Územní odbor Plzeň-venkov – dopravní inspektorát, tel.: 974 326 111. Informace mohou také podat na linku tísňového volání 158.

Foto ilustrační

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!