Foto

Pomozte objasnit zbití ženy v centru Plzně - poznáte muže na fotografii?

Pouze proto, že muže upozornila, aby nevyhazoval odpadky na zem, skončila v nemocnici

pondělí 21. listopadu 15:51 , aktualizace 15:51

Napadení Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     O brutálním zbití ženy na zastávce MHD v sadech Pětatřicátníků v Plzni, ke kterému došlo v neděli 25. září krátce před devátou hodinou ráno, jsme vás již informovali. "Vedle mě stál chlap, který házel papírky na zem, přestože metr od něj byl koš. Když jsem se ho zeptala, zda mu to přijde normální, ani jsem se nestačila rozkoukat a přišlo jich několik zprava i z leva," popsala tenkrát útok dosud neznámým mužem sama napadená. 
     "Ženu narozenou v roce 1989 jsme po ošetření na místě s mnohačetnými zraněními v obličeji a při vědomí transportovali na chirurgické oddělení Fakultní nemocnice," doplnila informace tisková mluvčí záchranářů.

     Policisté se případem samozřejmě nadále intenzivně zabývají a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografii z kamerového záznamu, na které je útočník zachycený. 
     Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu Ublížení na zdraví a přečinu Výtržnictví a tímto žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat muže zachyceného na přiložené fotografii, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolal na linku 158. Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.