Foto Video

Hned dvě auta v kolejišti najednou a třetí tak za den!

Padl nový rekord - na plzeňských tramvajových kolejích začíná být přeplněno

14. prosince 2019 19:25 , aktualizace 19:47

Auto v kolejišti


     Dnes odpoledne opět vyjížděli hasiči, policisté a dispečer PMDP k autům uvízlým v tramvajových kolejích. V tomto případě jde o mimořádný a zcela nový případ, protože po páté hodině odpoledne si to drncala po kolejích na Gerské kolem Plzeňky hned dvě auta najednou. Za tento den tak jde již o třetího řidiče, který si s osobním vozem hrál na tramvaj.
     Ukazuje se, že příznivci tohoto nového, ryze plzeňského sportu, nepreferují žádnou konkrétní značku vozu. Dnes ráno to byl  Renault a teď Hyundai Accent a Volkswagen Golf.
     Také věk jezdců ukazuje, že této nové motoristické disciplíně se věnují celé generace i obě pohlaví stejně náruživě. Ráno šlo o jezdce narozeného v roce 1971, který je však z příštích jízd diskvalifikován, protože dopoval alkoholem, naměřili mu 2,4 promile, a proto přišel o řidičák. Muž narozený v roce 1948 a žena narozená v roce 1982, kteří teď jeli u Plzeňky, byli střízliví, takže dostali pouze pokutu a nic jim nebrání účastnit se další vyjížďky kolejištěm.
     Dnes odpoledne u Plzeňky nešlo o týmovou jízdu, jak by si někdo mohl myslet, ale o dva různé případy. Tedy Hyundai nepronásledoval Volkswagen do kolejiště, ale vjel tam samostatně o kus dál, jen ve stejný čas. 
     Hyundai vyprostili hasiči, Golf pak o chvíli později tramvajačka se svou tramvají.

Video od čtenáře:

Dnes nad ránem: 

Těžce opilý řidič zapasoval auto do kolejiště

Těžce opilý řidič zapasoval auto do kolejiště

14. 12. 2019, 11:31, aktualizace 14. 12. 2019, 11:43

Policie vezla řidiče na krev, auto vyprostili hasiči a cestující domů odvezl dispečer


 


     

Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost