Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Vypadali jako milenci, bohužel ale šlo o zloděje

Poznáte pachatele, kteří kradli v Datartu na Borských polích?

26. září 2022 19:09 , aktualizace 19:14

Krádež Pátrání

     Ve čtvrtek 22. září se dvojice zlodějů vydala do Nákupního centra Borská pole v Plzni, kde si v prodejně elektroniky Datart vyhlédli a poté i odcizili vystavené zboží.

     Dvojice mužů v těsném objetí vstoupila do prodejny kolem jedné hodiny odpoledne a zamířila ke stolu s vystavenými chytrými hodinkami. "Byli velice zvláštní, ten starší se hrozně motal, jako by byl opilý nebo pod vlivem drog, ten mladší ho chvílemi musel i podpírat. Oslovoval ho sice táto, ale vypadalo to, že spolu mají úplně jiný vztah," popsal nám jeden z pracovníků prodejny a pokračoval: "Nejdřív se jim při prohlížení hodinek podařilo spustit poplach, ale hned přivolali prodavače a ten stůl zkontroloval, takže to vypadalo na nehodu. Pak ale v prohlížení pokračovali a teprve po jejich odchodu obsluha zjistila, že dvoje hodinky značek Amazfit a Samsung chybí a jedny hodinky značky Garmin byly poškozeny."  


      Zloději tak v prodejně způsobili škodu za téměř 30 tisíc korun a případem se proto samozřejmě začali zabývat policisté. "Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů Krádež a Poškození cizí věci," uvedla nám tisková mluvčí policie s tím, že po obou pachatelích policisté nyní pátrají.

      Pokud zloděje na záznamu poznáte, neváhejte se prosím obrátit na kterékoli obvodní oddělení policie nebo na bezplatnou linku 158.


Optika Ofitop

Oční optika pro děti a dospělé - nadstandardní péče o Váš zrak.