Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Dal si pivko a zase šel

Hodně neobvyklé vloupání nyní šetří policisté na Slovanech

5. května 2022 11:40 , aktualizace 11:40

Krádež Vloupání

     Policisté ze Slovan se zabývají hodně neobvyklým případem krádeže vloupáním.

     Popis tohoto trestného činu, který nám dala k dispozici policie, začíná asi jako každé jiné vloupání: "Dosud neznámý pachatel vnikl v noci z úterý na středu za použití násilí do jednoho z rodinných domů na Slovanech. Přitom poškodil skleněnou výplň i rám dvoukřídlých dveří a následně dům prohledal."
     Další informace byly ale už více než zarážející. Pachatel totiž v domě nic neodcizil, pouze vypil jedno lahvové pivo v hodnotě 13 korun a z místa zase odešel.

     Vzhledem k tomu, že na rozdíl od obyčejné krádeže není u krádeže vloupáním stanovena spodní hranice škody, policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež a porušování domovní svobody, a po pachateli, kterému za tento čin hrozí až dvouletý trest vězení, dále pátrají.  

Foto: Ilustrační

 


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.