Foto

"Holka u pumpy" Ukrajince rychle zvládla

Ukrajinec jel s více jak dvěma promile a falešnými doklady

28. srpna 2018 15:50 , aktualizace neděle 2. září 23:18

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Na čerpací stanici Pap Oil v Plzni v Doudlevcích přijel v neděli kolem deváté večer cizinec v automobilu a šel si koupit alkohol. Muž svým zjevem, i způsobem jak zaparkoval, zaujal zákaznici, která zde byla tankovat. Muž nechal vozidlo Renault Megane téměř uprostřed silnice a krom toho z něj značně táhl alkohol.
     Cizinec měl ale ten den hned dvojitou smůlu. Napoprvé, když zjistil, že zákaznice je policistka ve svém volnu. Žena se prokázala služebním průkazem a muže vyzvala, aby zde setrval do příjezdu hlídky.
      Cizinec se zprvu s "holkou u pumpy" moc bavit nechtěl a plánoval znovu odjet za každou cenu, ale pak měl smůlu podruhé. Tato policistka je mimo jiné členka Pořádkové jednotky Policie ČR, aktivně sportuje a boxuje, takže cizinec byl nucen rychle změnit názor a na hlídku na místě raději dobrovolně a velmi rád vyčkal.
     Hlídka OHS dorazila a zjistila, že Rumun je těžce pod vlivem alkoholu, nadýchal 2,71 promile a v pořádku nebyly ani rumunské doklady, kterými se prokázal a nakonec ani rumunština, kterou se snažil mluvit. Policisté brzy zjistili, že zadržený je Ukrajinec a prokazuje se padělanými dokumenty.
     Cizinec pak skončil v policejní cele a mluvčí policie nám k tomuto uvedla, že policisté již ve věci zahájili úkony ve věci trestního řízení pro podezření ze spáchání Ohrožení pod vlivem návykové látky v souběhu s trestným činem Padělání a pozměnění veřejné listiny. Ukrajinci teď hrozí až tři roky a vyhoštění.

Foto je ilustrační. Na fotce je výše zmíněná policistka během ukázek zbraní a "suchého" nácviku střelby


Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.