Foto

Opilý Slovák útočil na chodce a pak napadl i policistu

Agresor se dvěma a půl promile skončil v poutech a případ si přebrala kriminálka

pondělí 10. června 15:02 , aktualizace 15:17

Alkohol Cizinci Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

     O pořádný rozruch se postaral opilý Slovák v sobotu kolem sedmé hodiny večer před prodejnou Hornbach v ulici U Prazdroje v Plzni, kde dle svědků obtěžoval lidi a vbíhal do vozovky před jedoucí auta. 
     Na místo dorazila hlídka strážníků a následně hlídka policistů z OHS, ale muž se před nimi utekl schovat do prodejny. Policisté ho několikrát vyzvali aby prodejnu opustil, ale muž začal být agresivní, odmítal spolupracovat i uposlechnout výzvu a pak na jednoho z policistů nečekaně dokonce zaútočil pěstí. Udeřil ho do obličeje a způsobil mu krvácivé zranění.
     Po tomto útoku již samozřejmě následoval okamžitý tvrdý zásah policistů. Policisté proti muži použili donucovací prostředky, svedli ho zem, zpacifikovali a nasadili pouta.
     "Cizinec narozený v roce 1987 při dechové zkoušce nadýchal 2,48 promile alkoholu," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že si případ převzala kriminální policie.

     Nejedná se bohužel o nijak vzácný případ, o posledním napadení policisty opilcem jsme informovali před měsícem a půl:

Na Americké napadli a zranili policistu

Na Americké napadli a zranili policistu

24. 04. 2019, 18:43, aktualizace 22. 05. 2019, 10:01

Muž nejprve obtěžoval maminku s kočárkem a pak zaútočil na policistu

Foto čtenář

 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.