Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Muž vyvraždil svoji rodinu včetně dvou malých dětí

Policisté spustili rozsáhlou pátrací akci po podezřelém muži, našli ho mrtvého, zřejmě spáchal sebevraždu

Autor: Jana Holá neděle 25. února 03:04 , aktualizace úterý 27. února 10:01

Vražda

     V sobotu v podvečer došlo v Hořovicích, což je město v okrese Beroun ležící poblíž dálnice D5 téměř přesně v polovině cesty mezi Plzní a Prahou, k mimořádně brutální trojnásobné vraždě.

     Tři lidská těla bez známek života v bytě v nejvyšším patře domu v ulici Na Radosti nalezli hasiči, kteří se dovnitř dostali oknem pomocí výškové techniky a do bytu šli na žádost policie.

     Podle informací přímo z místa měla bohužel dvě z těl patřit dětem ve věku pět a sedm let. 

     Podle prvotních informací měl muž vyvraždit svoji rodinu a následně z místa činu ujet. Policisté prostor uzavřeli a spustili obrovskou pátrací akci po pachateli.

     Podezřelého muže policisté nalezli po půlnoci v hotelu na Břeclavsku, dle všeho spáchal sebevraždu.

     Vyšetřování si pochopitelně převzali kriminalisté. „V tuto chvíli prověřujeme násilnou trestnou činnost na Berounsku. Středočeští kriminalisté pracují na místě činu. Bližší informace budeme moci poskytnout následující den,” uvedla ještě v průběhu noci mluvčí policie.

     Policisté na místě pracovali až do pozdních nočních hodin. Muž měl děti a ženu pravděpodobně uškrtit již před několika dny a s jejich těly v bytě žít.

Aktualizace:

      „Dle ohledání těl měla žena s dětmi zemřít násilnou smrtí. Podezřelým z tohoto hrůzného činu by měl být partner zemřelé, po kterém jsme intenzivně pátrali. Nakonec byl muž nalezen bez známek života v ubytovacím zařízení na Břeclavsku,“ doplnila nám informace mluvčí policie dnes ráno s tím, že vyšetřovatel krajské kriminální služby zahájil úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy, přičemž v současné době probíhají veškeré další potřebné procesní úkony.

     U všech zemřelých byly nařízeny soudní pitvy pro zjištění přesné příčiny smrti.

Foto: AKTU.cz