Video

Host v restauraci pomočil stůl

K pořádně nechutnému případu vyjížděli v noci na dnešek strážníci

neděle 23. ledna 14:14 , aktualizace 15:59

Alkohol Cizinci

Partner článku – Alfa Tactical

     V sobotu před jedenáctou hodinou v noci přišli do restaurace ACW Saloon v Plzni v Kollárově ulici dva muži. Chvilku popíjeli a pak mezi nimi došlo k hádce, po které jeden z nich naštvaně odešel do jiné části provozovny, kde jsou klubovny.

     "V místnosti u takového dlouhého stolu nás už bylo asi jen pět, ostatní už zaplatili a odešli. Pak tam přišel nějaký muž, my si ho nijak nevšímali, ale pak kámoš uviděl, že ten chlap stojí a chčije nám na stůl," uvedl později svědek události.


     Močícího muže samozřejmě vidělo více hostů najednou, jednak na vše okamžitě upozornili personál a dále byli nápomocni k rychlému vyřešení nastalé situace. Poté, když se muž za své chování omluvil, personál a hosté ho vyvedli ven z provozovny.
     Venku se ale muž potkal se svým kamarádem, se kterým do podniku původně přišel, rozmyslel se a oba se chtěli do restaurace vrátit. Personál je samozřejmě odmítl vpustit, na což cizinci reagovali opakovaným kopáním do vstupních vrat.

     Obsluha poté na místo přivolala městskou policii. "Oznámení jsme obdrželi krátce po půl dvanácté, na místo vyjela naše hlídka a zajistila dva cizince narozené v letech 1998 a 1997," uvedla nám mluvčí městské policie. Podle našich informací byli oba muži Ukrajinci.

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.