Foto

Hromadná dopravní nehoda na silnici I/6

"Žádáme řidiče, pokud je to možné, aby se tomuto úseku zcela vyhnuli," varují policisté

středa 15. března 17:39 , aktualizace 21:03

Partner článku – Optika Ofitop

     Na silnici I/6 na úrovni Bochova došlo před chvílí k hromadné dopravní nehodě asi devíti osobních a tří nákladních vozů. Na místě v tuto chvíli zasahují všechny záchranné složky, podle prvotních informací ale nemělo dojít k žádnému vážnému zranění.

     Místo je zcela neprůjezdné a objízdnou trasu pro osobní vozidla, která vede přes Bochov, řídí  policisté. Kamiony musí vyčkat na místě.

     "Žádáme řidiče, pokud je to možné, aby se tomuto úseku zcela vyhnuli," uvedla nám mluvčí policie s tím, že podrobnosti v nehodě budou doplněny později.

Aktualizujeme:

18 h  „Na místě zasahuje pět jednotek hasičů a zvažujeme vyslání evakuačního autobusu, kdyby bylo potřeba zajistit tepelný komfort pro účastníky nehody,“ uvedl mluvčí hasičů. "My jsme na místo nehody vyslali tři posádky, které ošetřily tři lehce zraněné osoby a následně je transportovaly do nemocnice v Karlových Varech,“ doplnil informace mluvčí záchranářů.

21 h  Poškozená vozidla byla odtažena, hasiči pomocí sorbentu zlikvidovali uniklé provozní kapaliny a silnice je již plně průjezdná.Optika Ofitop

Oční optika pro děti a dospělé - nadstandardní péče o Váš zrak.