Aktuálně Foto

Hromadná nehoda u Dobřan

Řidiči jedoucí dnes odpoledne na Klatovy si užili výheň ve svých vozech

19. května 2017 19:47, aktualizace pondělí 31. července 14:58

Nehody

     Dnes odpoledne kolem čtvrté hodiny vyletělo a převrátilo se osobní auto na hlavním tahu Plzeň – Klatovy nedaleko odbočky do Chlumčan.
     Na silnici se okamžitě začaly tvořil dlouhé kolony vozidel, kterými se složitě propracovávaly záchranné složky k havarovanému vozidlu a během tohoto naboural nepozorný řidič se svým vozem do kamionu. Tato nehoda naštěstí nebyla vážná, ale na ni zareagoval protijedoucí řidič autobusu a prudce zastavil.
      Na prudké brzdění autobusu stihl zareagovat řidič vozu jedoucí za autobusem a zastavit sotva pár centimetrů za ním. Bohužel další vozidlo již zastavit nestihlo, do vozu před ním nejen narazilo, ale také ho dotlačilo až do autobusu. Během tohoto došlo ke zranění asi šestileté holčičky, kterou záchranáři transportovali do nemocnice.
     Aby zde nehod nebylo málo, o chvilku později narazil muž jedoucí na malém motocyklu do před ním jedoucího vozu, ale naštěstí vše odneslo jen kolo motorky a plechy vozu.
     Cesta do Klatov se tak v palčivém sluníčku stala peklem mnoha řidičům, kteří od nehody k nehodě jeli v několikakilometrové koloně pomaleji než krokem.