Foto

Hromadná nehoda u Tesco Bory

Střet čtyř vozidel včetně policejního, zřejmě tři zranění, místu se prosím vyhněte!

27. července 2019 16:25 , aktualizace 19:51

Partner článku – Mraknet

    Dnes odpoledne kolem půl čtvrté došlo v Plzni k další vážné nehodě, tentokrát bohužel hromadné.
    Na křižovatce Folmavská x Borská se střetla celkem čtyři vozidla a to Škoda Fabia s přívěsným vozíkem, Ford, Fiat a VW Transportér dopravní policie, přičemž Fiat skončil převrácený.
     Na místě nyní zasahují všechny záchranné složky, dle předběžné zprávy jsou zde hlášeni zatím tři zranění lidé. V jednom z vozů cestovalo asi pět malých dětí, ty jsou dle prvotních informací z místa však v pořádku.
     Na místě probíhá odstraňování následků nehody a vyšetřování, této křižovatce se prosím vyhněte.

Postupně informace aktualizujeme

- Tři zranění cestovali ve Fiatu Stilo, jedná se o muže, ženu a dítě, jejich zranění naštěstí nejsou vážná
- Policisté jeli po Folmavské ve směru do centra pod majáky
- Fiat jel z Borské rovně přes křižovatku

Zpráva policie

     Dnes krátce po 15 hodině jsme přijali oznámení o dopravní nehodě, která se stala na křižovatce silnic Folmavská x U Letiště x Borská. Při dopravní nehodě se střetlo služební vozidlo policie, které projíždělo křižovatkou za použití zvukového a rozhlasového zařízení s osobním automobilem Fiat Stilo, které řídil muž narozený v roce 1974 a společně s ním ve vozidle cestovala žena s dítětem.
     Po srážce bylo vozidlo Fiat Stilo odhozeno na další dvě vozidla Škoda Felicia a Ford Galaxy. Následkem nehody vznikla tři lehká zranění a všichni byli transportováni do FN Lochotín.
     Alkohol i použití OPL bylo vyloučeno testy s negativním výsledkem. Příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Dnes se v Plzni také stalo:

     Dnes dopoledne kolem jedenácté hodiny došlo v Plzni na křižovatce Jateční x Rokycanská k vážné dopravní nehodě. Srazila se zde sanitka ZZS jedoucí po Rokycanské pod majáky ve směru do centra s motocyklem Harley-Davidson jedoucím ve směru od pivovaru a odbočujícím do Jateční ulice. Sanitka v době nehody transportovala pacientku.
     Zraněnému motocyklistovi samozřejmě jako první poskytla pomoc právě posádka nabourané sanitky, pak ho do péče převzala posádka dalšího vozu a transportovala ho do nemocnice na urgentní příjem. Záchranáři zraněni nebyli a přepravovaná pacientka byla předána posádce další sanitky.
     Na místě zasahovaly všechny složky IZS a průběh nehody i míru zavinění na místě právě šetří police.

     "Sanitku řídil řidič-záchranář narozený v roce 1974 a motocykl řídil muž muž narozený v roce 1979. Sanitka projížděla křižovatku za použití VRZ. Alkohol byl u obou řidičů vyloučen dechovou zkouškou s negativním výsledkem. Příčina dopravní nehody je předmětem dalšího šetření," uvedla nám mluvčí policie.


 

 

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.