Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Hromadná nehoda v Kozolupech

Řidič vozu usnul za jízdy a následovala řetězová reakce

5. května 2022 19:34 , aktualizace 20:34

     Dnes odpoledne v půl páté došlo v Kozolupech k dopravní nehodě, když řidič narozený v roce 1971 jedoucí ve voze Volkswagen Passat ve směru od Stříbra na Plzeň za jízdy pravděpodobně usnul, vyjel ze svého jízdního pruhu a přejel do protisměru.
     Řidiči několika protijedoucích vozidel, aby se vyhnuli čelnímu střetu, samozřejmě reagovali prudkým brzděním. Dva zastavit stihli, ale třetí vozidlo narazilo do druhého, jednalo se o vozy Mazda a Peugeot Partner. Volkswagen mezi tím vyjel ze silnice, škrtl o strom, pokračoval v jízdě příkopem a na konec zdemoloval plot domu.

     Nehodu šetří dopravní policisté, čekáme na zprávu a později doplníme.

Aktualizováno: 
     Mluvčí policie nám informace doplnila a uvedla, že nehoda se naštěstí obešla bez zranění a všichni řidiči měli test na přítomnost alkoholu negativní.


 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.