Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Hrozící dopravní kolaps vyřešili strážníci opravdu originálně

Dva strážníci Městské policie zjistili, že se před Škodovkou tvoří zácpa vozidel za nepojízdným trojejbusem

7. srpna 2014 08:57 , aktualizace pondělí 21. května 16:49

Když nám do redakční pošty přišel mail s textem, že máme poděkovat dvěma strážníkům, kteří odtlačili trolejbus plný lidí, brali jsme to jako hloupý vtip. Přiložená fotografie nás ale přesvědčila, že by tahle informace mohla mít reálný základ. Vše jsme samozřejmě ověřili a tato zpráva je pravdivá!


Dva strážníci z Městské policie dnes ráno při pravidelné hlídce zaznamenali tvořící se kolonu vozidel v Tylově ulici, přímo před Škodovkou. Vše způsobil trolejbus, kterému spadly troleje tak nešťastně, že nebylo možné je nasadit, protože vůz vyjel z dráhy. Vše by za běžné situace musely dopravní podniky zřejmě řešit posláním vozu, který by trolejbus poodtáhl. To by samozřejmě v dopravní špičce způsobilo zdržení a spousta lidí by se zbytečně dostala pozdě do práce.

Dva strážníci, shodou okolností oba velmi velcí a urostlí muži, ale vše vyřešili opravdu po chlapsku – jak se říká „vzali trolejbus do teplejch“ a ve dvou ho odtlačili zpět do dráhy! Celé jejich počínání pak sledovali užaslí cestující přímo z vozu.Řidič po tomto výkonu bleskurychle nasadil troleje a vše se zase rozjelo jak mělo.


KRIMI PLZEŇ dodává: Za originální vyřešení situace a opravdu fyzicky super výkon patří strážníkům zasloužený potlesk!


Za fotografii a mail děkujeme naší čtenářce Jitce L.