Foto

"Já sem prostě smolař"

Výlet do vykřičeného domu se Slovákovi prodraží

8. února 2021 10:20 , aktualizace 10:25

Alkohol Cizinci Městská policie

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Špatně osvětlené Škodovky jedoucí po Jateční ulici podezřele pomalu si v noci ze soboty na neděli před půlnocí všimla hlídka strážníků. Než však stačili jakkoli zareagovat, všiml si jich i řidič Škodovky a zřejmě pod vlivem špatného svědomí okamžitě zastavil u kraje vozovky, přičemž si málem prorazil kolo o obrubník.
     Strážníci, překvapení tím, že jim řidič zastavil, aniž by ho k tomu vyzvali, podezřele se chovajícího muže samozřejmě vyrazili zkontrolovat a ten je přivítal slovy: "Já sem prostě smolař, kamarád mě ukecá, ať ho vezmu do bordelu a cestou zpět potkám vás." Slovenský řidič se podrobil dechové zkoušce na alkohol, která jeho chování poněkud vysvětlila, nadýchal totiž více než dvě promile alkoholu.
     Strážníci proto na místo přivolali policisty, kteří muže převezli na odběr biologického materiálu a případem se dále zabývají pro podezření z ohrožení pod vlivem návykové látky.


 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.