Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

"Já si můžu fet píchat kde chci!"

S pořádně nechutným zážitkem se nám svěřil čtenář z Plzně

sobota 2. září 21:01 , aktualizace neděle 3. září 09:19

Drogy


     S pořádně nechutným zážitkem se nám svěřil čtenář z Plzně, posuďte sami.

"Ahoj do redakce,
     chtěl bych vám popsat, co se mi stalo v pátek ve čtyři odpoledne. Šel jsem naproti přítelkyni, která přijela s dětmi na Centrální autobusové nádraží. Když jsme se vraceli a šli na Skvrňanskou na tramvaj, tak děti pobíhaly několik metrů před námi, aby si protáhly nožky z toho autobusu, najednou se ale zastavily a na někoho hleděly. Rychle jsem je došel a zjistil, že koukají na muže, který si tam na kanálu beze studu připravoval drogy k nitrožilní aplikaci.

     Pána jsem se zeptal, zda mu připadá normální si píchat drogy na rušné třídě přímo před lidmi. On mi odpověděl, že si může fet píchat kde chce. Tak jsem ho vyfotil a začal vytáčet policii, teprve potom se zvedl a kamsi odešel. Na místě pak po něm zůstaly ležet stříkačky.

      A já se ptám, musíme si zvyknout, že naše děti mohou feťáky potkat kdykoli a kdekoli a musejí se dívat, jak si píchají drogy?

                Děkuji a doufám, že to zveřejníte!

                                              Váš čtenář Karel"


  


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.